+420 556 205 559
+420 556 205 560
O nás
Školení
Dotace
Kontakty
Fotogalerie
Přípravné kurzy
Autoškola
mapa webu
rozšíříme Vaše obzory
Kalendář školení
 « předchozí měsíc další » 
duben 2021
PoÚtStČtSoNe
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
   Legenda:
Aktuální den
Více akcí
Účetní
Odborné
PC
Soft
Sociální odvětví
K.I.S.S. vzdělávání s.r.o.
U Staré elektrárny 1881/4
Ostrava - Slezská Ostrava
710 00
Nacházíte se: Úvod / O nás
zpět

O nás - vzdělávání, kurzy, školení

K.I.S.S. vzdělávání s.r.o. je mladá firma, která od svého založení v roce 2008 vykazuje ve všech oblastech postupný růst. To se týká jednak tržeb za služby, což je dáno rostoucí nabídkou vzdělávacích programů. Od původního zaměření na jazykové kurzy a překladatelskou činnost se společnost postupně dopracovala ke vzdělávací agentuře, která je schopna nabídnout zákazníkům plný servis, od prvotního auditu vzdělávacích potřeb zákazníka a jeho zaměstnanců až po doporučení a doručení vhodného vzdělávacího programu pro všechny profese svých zákazníků (dělníci, THP, management), včetně možností financování v rámci příspěvků na vzdělávání z EU.
Společnost je díky své flexibilitě a ochotě pracovat na nových projektech schopna vytvořit a dodat svým klientům i velmi specifická odborná a technická školení, a to díky spolupráci se zkušeným týmem lektorů, která je navíc schopna doplňovat o další odborníky podle aktuální potřeby.

 

 


Mezi další oblasti rozvoje naší společnosti patří rozšíření nabídky našich služeb o povinná školení ze zákona zejména z oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

Vzhledem k nárůstu zakázek došlo i k rozšíření našich školících prostor o další 2 učebny a počítačovou učebnu.
V poslední době je společnost oslovována dodáním komplexního vzdělávacího programu například pro Vítkovice Steel a.s. jako výhradní dodavatel vzdělávacích programů včetně realizace svářečských kurzů a řidičských oprávnění. Dalším typem zakázek je Dopravní podnik Ostrava, Věznice České republiky. Tento typ zakázek završil proměnu společnosti z malé jednostranně orientované firmy v komplexní vzdělávací agenturu, která pokrývá široké spektrum vzdělávacích programů.

zpět nahoru tisk

Referenční zákazníci

© 2011 K.I.S.S. vzdělávání s.r.o. Webdesign Eline
Formulář
Kontrolní kód

Doporučené odkazy: |  Dopravníky , Kožní klinika , Autoškola Ostrava Slezská , Speciální konstrukce , Stříkaná izolace , Dětské boty