Společnost K.I.S.S. vzdělávání s.r.o. v rámci své činnosti, provozuje také činnost autoškoly v Ostravě (Centrum, Ostrava Slezská), kde provádíme výcvik na skupiny A, B, C + BE, CE, pod vedením zkušených instruktorů. Naučíme Vás ovládat vozidlo včetně pravidel silničního provozu, tréninku jízd. Upozorníme na chytáky v testech a připravíme řádně na závěrečnou zkoušku a jízdy. K uvedeným kurzům nabízíme také zpracování žádosti o dotaci z EU či příspěvek na kurz z UP.

Společnost realizuje také profesní vzdělávání řidičů v rámci akreditovaného školícího střediska..

V rámci střediska AUTOŠKOLA je prováděn výcvik na skupiny B, B+E, C, C +E pod vedením zkušených instruktorů, včetně profesních školení řidičů. ( opakované, vstupní). Naučíme Vás ovládat vozidlo včetně pravidel silničního provozu, tréninku jízd. Upozorníme na chytáky v testech a připravíme řádně na závěrečnou zkoušku a jízdy. K uvedeným kurzům nabízíme také zpracování žádosti o dotaci z EU či příspěvek na kurz z UP.

Nabídka kurzů

Vybrané kurzy je možno mít hrazeno z dotací EU či s pomocí UP. Přihlásit do kurzu se můžete již 18 měsíců před dovršením požadovaného věku. Do kurzu nastupujete hned jakmile se přihlásíte.

Jak se přihlásit do kurzu

Můžete nás navštívit a dokumenty – přihlášku hned na místě lze vyplnit, kurz domluvit a naplánovat Vám na míru.
Pokud jste vytížení Lze si stáhnout žádost o přijetí do kurzu a formulář pro lékaře, které je třeba odnést do naší kanceláře, kde naplánujeme spolu Váš výcvik.

Kdy začít

Teoretickou výuku i praktický výcvik začnete okamžitě od podání přihlášky, lékařského posudku, popřípadě se lze domluvit dle Vašich možností.

Přihlásit do kurzu se můžete již 18 měsíců před dovršením požadovaného věku.

Realizace výcviku je v novém prostředí na adrese:

U Staré elektrárny 1881/ 4
71000 Slezská Ostrava (U Sýkorova mostu)
Iveta Kysová
Tel. 739093819